Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

JOCO Design to firma, która realizuje swoją pasję projektowania wnętrz, tworząc kreatywne aranżacje wnętrz, które inspirują wyobraźnię i wychodzą daleko poza sztywne ramy nudnych stereotypów. Marzysz o wyjątkowym, nietuzinkowym wnętrzu z klasą, a może marzy Ci się inspirująca aranżacja pełna fantazji? Nie ma problemu, z JOCO Design marzenia o idealnym wnętrzu masz na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, jak odmienimy Twój dom nie do poznania - kreowanie zaskakujących projektów wnętrz to nasza specjalność.

Nasza oferta to także konsultacje wnętrzarskie oraz wizualizacje wykonywane przez profesjonalnych projektantów i dekoratorów wnętrz. Usługi projektowania wnętrz JOCO to gwarantowane duże zmiany małym kosztem - od projektu do efektu. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych, lokali usługowych i sklepów oraz wielu innych rodzajów wnętrz - bo każde wnętrze zasługuje na najlepszą aranżację. Projektujemy wnętrza zarówno dużych rezydencji, jak i małych pojedynczych pomieszczeń, a wszystkie tworzymy z jednakowym zaangażowaniem i starannością. Nasza ekipa chętnie zapewni Ci pomoc z zakresu projektowania, jaka bazuje na gruntownej wiedzy i ponad dwudziestoletnim doświadczeniu...

JOCO Design to zupełnie nowy wymiar projektowania wnętrz, które łamią utarte schematy.

W JOCO realizujemy projekty całościowo od A do Z. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich etapów inwestycji. Nasze doświadczenie zdobyte przez lata praktyki, wykorzystujemy pomagając Państwu przy podejmowaniu właściwych decyzji na każdym etapie realizacji projektu - od momentu powstania wstępnej koncepcji, poprzez dobór materiałów, kolorystyki i nadzór autorski, aż do momentu sfinalizowania całego projektu.

A jak to działa w praktyce? To kilka kolejnych etapów, z których składa się cały proces realizacji projektu. Proces projektowy rozpoczyna się najpierw od pierwszego spotkania z klientem, na którym wspólnie określane są wytyczne projektu, wielkość budżetu, jakim dysponujemy, ustalany jest także zakres prac projektowych oraz terminy ich realizacji. Następnie wysyłamy do klienta maila z podsumowaniem wstępnych ustaleń, sugestiami dalszych działań oraz informacją odnośnie kosztów, zwykle w formie opcjonalnych wariantów do wyboru przez inwestora. Na kolejnym etapie, po przeanalizowaniu przez klienta (inwestora) potrzeb, ustalany jest konspekt współpracy i jej zakres, a potem.... nasza ekipa zaczyna już pracę. Dokładamy starań, aby każda współpraca była zawsze indywidualna i dopasowana adekwatnie do potrzeb konkretnego klienta. Przygotowując projekt, posiłkujemy się materiałami, takimi jak prasa czy materiały fotograficzne. Po dokonaniu ustaleń pisemnych i akceptacji, przystępujemy następnie do prac nad projektem kompleksowym, czyli zabieramy się za tworzenie rysunków oraz wizualizacji.

W ramach naszych usług wykonujemy pełny, kompleksowy projekt, na który składa się dowolny zestaw z poniższych elementów, opcjonalnie o wyboru przez klienta w zależności od jego potrzeb. Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksową współpracę, jak i pojedyncze jej elementy - takie, jak:

  • Inwentaryzacja - obejmuje zwymiarowanie pomieszczeń, daje nam gwarancję, że projekt zostanie wykonany.
  • Projekt koncepcyjny - płaski rzut projektowanego wnętrza z uwzględnieniem rozmieszczenia ścian działowych, mebli i armatury łazienkowej. Zazwyczaj przygotowujemy, co najmniej dwie alternatywne koncepcje, z których klient wybiera jedną, na bazie której pracujemy, aż do momentu jej zaakceptowania.
  • Projekt aranżacji wnętrza - to etap, który obejmuje zakres prac, takich jak dobór elementów wykończeniowych, oświetlenia oraz kolorystyka. Każdy z tych etapów poprzedzają konsultacje z klientem. Na tym etapie dobieramy konkretne elementy wyposażenia (np. meble, okładziny podłogowe i ścienne, oświetlenie, dodatki, etc.), dostosowując się do określonego budżetu. Wykonywany przez nas projekt aranżacji jest dwuwymiarowy. W przypadku zainteresowania wizualizacją, prosimy o adekwatną informację przed podpisaniem z nami umowy (jest to kwestia ustalenia kosztów, gdyż wizualizacje są czasochłonne, co więc może wpłynąć na przedłużenie się terminu oddania projektu).
  • Projekt techniczny - na tym etapie wykonywane są rysunku techniczne dla wykonawców, dzięki którym będą mogli wykonać wnętrze dokładnie tak, jak w projekcie. Są to między innymi rozwinięcia ścian, sufitów, zabudowy kartonowo - gipsowej, rozmieszczenia punktów elektrycznych, rozmieszczenie przyłączy wodno - kanalizacyjnych, rozrysowanie elementów nietypowych (np. mebli na zamówienie).
  • Nadzór autorski - zazwyczaj jest on wliczony w koszty projektu kompleksowego - chyba że klient wybierze inne opcje. Na tym etapie mogą być Państwo pewni, że nie ograniczamy wizyt na budowie, staramy się być na bieżąco z postępami projektu, koordynować pracę branżystów oraz reagować należycie wcześnie na ewentualne problemy.
  • Wyjazdy na zakupy / Spotkania - stanowią zazwyczaj stały element współpracy i określony ich pakiet jest już wliczony w koszty projektu kompleksowego. Możliwe jest zaistnienie ewentualności ustalenia kwot i ilości spotkań indywidualnie z klientem.
  • Ponadto, wykonujemy także dodatkowe usługi, niezawierające się w projekcie kompleksowym, takie jak:
  • Konsultacje - obejmują wizyty w sklepie z klientem lub nadzór autorski - porada, których jednorazowy koszt wynosi 200 zł netto za wizytogodzinę. Spotkanie w ramach konsultacji trwa około 2 godzin, nie zobowiązuje jednak do dalszej współpracy, a decyzja o kontynuacji należy do klienta. Podsumowanie spotkania stanowi e-mail do klienta zawierający ustalenia. W przypadku kontynuowania współpracy, kwota konsultacji zostaje odliczona od ceny projektu.
  • Wizualizacje komputerowe - indywidualnie konsultowane i wyceniane.

W JOCO doskonale wiemy, że każdy ma inne potrzeby i wymagania, dlatego każdy projekt jest indywidualnie wyceniany, zależnie od wymagań klienta.

JOCO to najlepsze rozwiązanie również w sytuacjach awaryjnych, kiedy pomoc ekipy remontowej jest potrzebna na już - zapewniamy pogotowie remontowe oraz szybkie projekty.

Postaw na projektantów wnętrz z pasją, którzy tworzą projekty cieszące się uznaniem nawet celebrytów i telewizji - skorzystaj z usług JOCO design i odmień całkowicie swoje wnętrze tanim kosztem. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu i wykonania informacyjnej wyceny w celu poznania systemu pracy oraz kwestii finansowych.