Jesteś tutaj: O nas

O nas

JOCO Design oferuje projektowanie i aranżację wnętrz, jaka wykracza daleko poza sztampowe schematy, wkraczając w zupełnie nowy wymiar designu wnętrz - projektujemy marzenia, nie budynki. JOCO Design to nieszablonowe projekty wnętrz oraz oryginalne aranżacje i konsultacje wnętrzarskie, to także kreatywne wizualizacje, zabudowy stolarskie i projekty branżowe, tworzone zawsze z niezmiennie wielką pasją i dbałością o każdy detal.

Nie będziemy przekonywać tu słowami, dlaczego warto skorzystać akurat właśnie z naszych usług, w naszym portfolio mamy na to wystarczająco dużo argumentów nie do odparcia - zrealizowanych przez nas projektów, których przez kilkanaście lat naszej działalności zgromadziliśmy obecnie już ponad trzysta czterdzieści różnego rodzaju realizacji - wnętrz mieszkań, domów, sklepów, witryn wystawowych, salonów piękna, a nawet scenografii filmowych, które stanowią najlepszą reklamę naszej firmy i mówią same za siebie. Wśród nich w naszym portfolio mamy tak spektakularne projekty, jak np. produkcje przy budowie domu "Big Brother", scenografie do "Cremfields 2003", konsultacje wnętrz przy otwarciu punktów Flugger, a także budowę domu dla Agnieszki w popularnym programie "Miasto Marzeń". Przypadek pozwolił nam na zaprojektowanie wnętrza również dla tak wyjątkowej osoby, jak Bastian Van Schaik, jeden z najbardziej znanych Holenderskich stylistów, i tak niesamowitego miejsca, jakim jest jego loft nad samym wybrzeżem portowym w centrum Amsterdamu. JOCO to także pomysłodawca wizualnej części zagospodarowania namiotu (600m2) dla koncernu Warner Bross. Nasza ekipa remontowała i rozbudowywała składy budowlane, sklepy, restauracje. Nasza firma działa na terenie całej Polski i posiada kilka ekip budowlanych, co umożliwia nam całościową organizację procesu realizacji - od wykonania projektu, poprzez wykonawstwo i nadzór, aż po zamknięcie budowy "pod klucz".

Nasza firma to bogata tradycja i doświadczenie - pierwsze projekty tworzone przez JOCO zaczęły powstawać ponad 20 lat temu, a my przez te wszystkie lata dokładaliśmy starań, by spełniać Wasze marzenia o własnym miejscu na Ziemi.

Wybierz JOCO design - firmę tworzoną przez młodych, kreatywnych i nie działających schematami ludzi, którzy w każdy projekt wkładają serce, a to, co robią jest ich pasją. Spośród innych firm wyróżniają nas świeże pomysły i nietuzinkowe pomysły. A wszystkie tworzone przez nas projekty bazują na zrozumieniu potrzeb klienta. Naszym celem jest spełniać marzenia naszych klientów o swoim idealnym domu, realizując ich fantazje w projektach wnętrz, tworzonych przez JOCO - firmie, której warto powierzyć aranżację swojego domu - Joanna Was urządzi.

 

Rosnąca grupa zadowolonych klientów jest dla nich największa nagrodą za ich pracę…

Joanna Blangiewicz-Purgal

Właścicielka i założycielka firmy JOCO, mgr zarządzania i marketing, animatorka rekreacji i turystyki, instruktor harcerski, przewodnik wycieczek zagranicznych. Pracę w telewizji zaczęła w 1998r w firmie Endemol Neovision. Pracowała przy produkcji „Zostań Gwiazdą”, Mini Playback Show”, „Kręć z nami”, „Fryderyki „98”. Kierownik produkcji programu Big Brother ( I,II,III) w latach 2005-2006 manager zespołu Ich Troje, RedHead, Michała Wiśniewskiego. Dorywczo także w latach 2007 suport managerski Marcina Czyżewskiego, Pudziana oraz Nicka Sinclera. Event manager w firmie DeFacto , Wzorcownia, oraz koordynator eventów dla Bomba! Energy drink. Z zamiłowania projektuje wnętrza, przerabia meble i  dekoracje, organizuje eventy. Współzałożycielka www.eventglam.pl  – konsultantki ślubne” - abiturientka szkoły w New York z zakresu Interior Design oraz Wedding and Event Planning . Prywatnie szczęśliwa mama i żona.  

   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy…

   

  

Made for photographers of every level with special
attention to the details.